پرش به محتوا

بایگانی

بایگانی دی, ۱۳۹۰

خب بعد از نزدیک به پنجاه روز از متوقف شدن ناگهانی بخش طنز «دریافت شد» در صبح بخیر ایران از شبکه‌ی یک سیما، و خیلی بیشتر روز (!) از توقف گفتگوهای من با مسئولان، امروز می‌شود رسما اعلام کرد که من فعلا در این برنامه حاضر نخواهم بود؛ دلیل‌ش هم می‌شود مشکلات شخصی و می‌دانید که در کشور ما آدم‌های رسانه‌ای مشکلات شخصی عجیبی پیدا می‌کنند.

شاد و مشارکت‌جو باشید.

پی‌نوشت: دو دوره‌ی قبلی این برنامه در سالهای 87 و 89 شش ماه طول کشید و این دوره کمتر از سه ماه؛ رکورد خوبی بود.

کتاب – «چگونه بازیگر شویم؟»، «چگونه شاعر شویم؟»، «چگونه مدیر فرهنگی شویم؟»، «چگونه موسیقی‌دان شویم؟»، «چگونه نقاش شویم؟» و «چگونه نویسنده شویم؟» منتشر شد.
به گزارش خبرآنلاین، عباس محمدی درباره این مجموعه کتاب گفت: این 6 کتاب زیر مجموعه «چگونه هنرمند شویم؟» است که به صورت طنز به 6 مقوله بازیگری، شاعری، نقاشی، مدیر فرهنگی، موسیقی و نویسندگی پرداخته است. به گفته او این مجموعه به شکل طنز و کاریکاتور تدوین شده است که سه کتاب توسط امید مهدی‌نژاد، دو مجموعه هم توسط اسماعیل امینی و یک مجموعه هم توسط جلال سمیعی نوشته شده است.
وی افزود: همانطور که می‌دانید در ساحت هنر اتفاقاتی می‌افتد که نه شایسته هنر است و نه هنرمند که این مجموعه در بیانی طنزگونه به این اتفاقات و معضلات فرهنگی در این حوزه ها اشاره دارد.
این مجموعه تولید حوزه هنری استان تهران است که سوره مهر آنها را در با قیمت 2 هزار و 300 تومان (مجموعه 6جلدی، 13هزار و 800تومان) منتشر کرده است.